PRÁVNÍ SOFTWARE NA SMLOUVY A PRÁVNÍ PODPORA A ČLÁNKY

PRO REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATELE

 

Pomáháme vám

  • zrychlit přípravu smluv a ušetřit čas
  • šetřit peníze za právní služby
  • monitorujeme pro vás právní novinky týkající se realitního trhu
  • zjednodušit přípravu dokumentace pro převody a nájmy nemovitostí
  • implementovat nové povinnosti (GDPR, AML a další...)
0
REGISTROVANÝCH MAKLÉŘŮ
0
VYGENEROVANÝCH SMLUV
0
ČLÁNKŮ V PRÁVNÍ PODPOŘE

aktualizováno ke dni 1.9.2021

Reference

 

Dne 25.11.2014 jsme vytvořili první smluvní dokumenty a k dnešnímu dni činí celkový počet několik stovek smluv. Naše kancelář prostřednictvím ABESu tvoří více jak 90 % všech smluv, časová úspora s přípravou představuje místo 2–5 dnů jen několik hodin. V případě potřeby a jsou-li podklady k dispozici, tak umíme smlouvy zhotovit do 1 hodiny od zadání a odeslat klientům kompletní dokumentaci.“
Martin TrejbalRK Evropa
Měl jsem obavy, že smlouvy budou příliš dlouhé a složité, jako jsme měli před tím od AK. Jelikož jsem na stávající smlouvy byl již zvyklý a znal jsem je přesně, přišlo mi pohodlnější zůstat ve spolupráci s AK než přecházet na ABES. Paradoxně mohu říci, že ABES mé představy nenaplnil :-), za což jsem rád. Po prvním použití ABESu jsem zjistil, že smlouvy jsou jednoduché (krátký text a výstižný obsah), což předčilo mé očekávání. A co je především důležité, tak je i jednoduchost pro klienty, kteří obsahu rozumí lépe než kdy před tím, což vnímám jako veliké zkvalitnění, resp. zpříjemnění obchodu klientům.
Tomáš BeránekBRIO reality s.r.o.
Pravidelné informace o novinkách v právní problematice jsou neocenitelné. Naše společnost je na realitním trhu už více než 10 let, měli jsme několik smluvních právníků, ale nikdy se nám nedostalo tak cenných a včasných informací. Děkujeme, a ještě jednou vyjadřujeme svou plnou spokojenost s Vaší službou.
Petr ŠtětkaStudio Realit s.r.o.
Se zprostředkovatelskými a rezervačními smlouvami jsem maximálně spokojená 🙂 Stejně jako u kupních smluv mi vyhovuje úspora času a znění smluv. Zadám a hned mám smlouvy ve kterých se nikdo nešťourá, což ulehčuje a zrychluje obchod. Smlouvy jsou navíc stále aktualizované, aby byly platné podle novelizací zákonů. Nemusím nic hlídat.
Ing. Vendula KummelováATLAS REALITY
Skvělé znění a struktura nájemních a podnájemních smluv. Klienti je přijímají bez problémů a bez připomínek. Smlouvy nejsou zbytečně dlouhé, jsou psané čitelně, takže je každý klient pochopí. Vzhledem k tomu, že z nájmů nejsou zajímavé provize, vyhovuje mi, že se nemusím přípravou smluv zdržovat, a přitom klientům poskytnu smlouvy včetně předávacího protokolu a potvrzení o platbě v hotovosti, což klienti ocení.“
Luboš JedelskýRK BOHEMIA s.r.o.
Byl jsem zvědavý, jak systém funguje, co je zapotřebí, co umí. Moc jsem nevěřil, že by mohl zastat práci právníka. Systém velice mile překvapil. I když první kroky byly nejisté, dnes na něj nedám dopustit. To, že někdo dokáže vytvořit fungující věc, která nás realitní kanceláře nedře z kůže, stojí velice přijatelné peníze a neustále se zdokonaluje, nemá chybu! ABES používám pro jednoduchost, vstřícnost, neustále zlepšování. Zápory jsem zatím nezjistil.”
Richard VejsDům realit

Generátor smluv

Zprostředkovatelské, rezervační, kupní a nájemní smlouvy a převody družstevních podílů na míru.

Více informací >>

Úschova v UniCredit

Jistotní účet v UniCredit Bank za 3.000 Kč nezávisle na výši kupní ceny. Smlouvy ihned, podpis na pobočce do 3 dnů.

Více informací >>

Právní podpora

Pravidelné newslettery s právními novinkami. Přístup do klientské sekce s články, dokumenty ke stažení a další.

Více informací >>

Chcete si naše služby nezávazně vyzkoušet? 

Napište si o zřízení zkušebního účtu zdarma a zarezervujte si úvodní on-line konzultaci.

Máte zájem o úvodní on-line konzultaci zdarma?
  • Ukážeme si, jak snadno vytvořit smlouvy na míru v Generátoru smluv
  • Podíváme se na obsah Právní podpory
  • Seznámíme vás s doplňkovými službami a všemi výhodami, které získáte
  • Zjistíme, jaké služby pro vás budou nejlepší a v jakém rozsahu a podle toho připravíme individuální nabídku