Spojili jsme 20 let zkušeností s realitami a právem s nadšením pro nové technologie.

Vytvořili jsme pro vás, realitní zprostředkovatele, unikátní generátor pro přípravu smluv a právní podporou.

Šetříme váš čas. Snižujeme vám náklady na právní servis. Pomáháme vám zkvalitňovat vaše služby.

 

0
REGISTROVANÝCH MAKLÉŘŮ
0
VYGENEROVANÝCH SMLUV
0
HODNOTA PŘEVEDENÝCH NEMOVITOSTÍ SE SMLOUVAMI Z ABESU
0
let
NA TRHU
0
SMLUV VRÁCENÝCH KATASTREM
0
ČLÁNKŮ V PRÁVNÍ PODPOŘE

Co o nás říkají klienti

ABES předčil moje očekávání. Používáním ABESu jsem ušetřil práci s přípravou dokumentace a peníze za mnohdy nesrozumitelné a drahé smlouvy od právníků.
Zdeněk VeselýRealitní společnost České Spořitelny
ABES splnil mé očekávání - jednoduché a intuitivní vyplnění, úspora času s přípravou smlouvy, úspora peněz. Příprava kompletní dokumentace netrvá déle než 15-20 minut.
Olga JarošováREALITY MUZEJKA s.r.o.
Měl jsem obavy, že smlouvy budou příliš dlouhé a složité, jako jsme měli před tím od AK. Jelikož jsem na stávající smlouvy byl již zvyklý a znal jsem je přesně, přišlo mi pohodlnější zůstat ve spolupráci s AK než přecházet na ABES. Paradoxně mohu říci, že ABES mé představy nenaplnil :-), za což jsem rád. Po prvním použití ABESu jsem zjistil, že smlouvy jsou jednoduché (krátký text a výstižný obsah), což předčilo mé očekávání. A co je především důležité, tak je i jednoduchost pro klienty, kteří obsahu rozumí lépe než kdy před tím, což vnímám jako veliké zkvalitnění, resp. zpříjemnění obchodu klientům
Tomáš BeránekBRIO reality s.r.o.
Systém ABES pro naši společnost znamená velkou časovou úsporu s garancí právní způsobilosti dokumentace ke dni vyhotovení. Další výhodou je klientská podpora na telefonu či mailu. Využíváme kupní smlouvy generované ABESem již delší dobu. Ze začátku se nám nechtělo moc měnit zaběhnuté postupy vypracování kupních smluv, moc se nám nechtělo věřit, že by ABES byl schopen nabídnou větší kvalitu, než na co jsme zvyklí. Při prvním testovacím vypracování kupních smluv nás ABES vyloženě dostal. Přece jen bych ale jednu chybu našel. Největší chybou ABESU je, že nepřišel na trh již dříve :)
Martin DenovskýReality Martin s.r.o.

Média

Signál radio - 22.3.2019 - Ženy v podnikání

Inovativní právník roku 2018

27.2.2019  Tývka.cz

Rozhovor v časopise Exkluziv