ABES

O nás

Ratajová

Marie Ratajová

Ratajová & partneři s.r.o.

majitelka

Odhodlání nebýt jednou z mnoha

Píše se rok 1998 a realitní kanceláře v té době fungují převážně formou vývěsek a Annonce. Začínala jsem a nechtěla být pouze další v řadě. Chtěla jsem se odlišit, najít novou cestu. Chtěla jsem uspět!

Šla jsem do inovací

Během jednoho roku jsem měla funkční webové stránky (jako jedna z mála), fascinována a nadšena novými technologiemi i naprogramovaný systém na evidenci poptávek a automatické párování s nově zadanými nemovitostmi. Dnes nezbytnost, pro mé makléře tehdy naprostá revoluce! Inovativní softwarové vybavení nám nejen vydělalo víc peněz, ale ušetřilo čas a zautomatizovalo práci.

Právo mě baví

Vystudovala jsem právo a mezinárodní obchod na Masarykově univerzitě v Brně a začala se zabývat zajímavými právními otázkami. Přemýšlela jsem, jak vyřešit všechny rutinní práce, které mi braly čas, jako je vyplňování dat při přípravě dokumentace pro převod nemovitostí. Spojila jsem tedy své nadšení pro inovaci a technologie s mnohaletými zkušenostmi v převodech nemovitostí a v roce 2013 na trh uvedla pilotní aplikaci pro generování kupních smluv a kompletní dokumentaci pro převod nemovitostí.

Obklopila jsem se báječným týmem talentovaných profesionálů, se kterými vyvíjíme, zlepšujeme a posouváme inovativní aplikace a produkty pro vás - realitní makléře.

Uspěla jsem. Vím, že i vy můžete uspět! Proto je tu ABES!