• +420 777 102 208

Kulatý stůl pro realitní profesionály

Tentokrát na téma: Právní úskalí trhu kupujících

Proč kulatý stůl?

Kulatý stůl je prostor pro setkání a diskuzi s kolegy i odborníky o aktuálních tématech, prostor pro sdílení zkušeností, pojmenovávání problémů a hledání jejich řešení. Chceme pro vás takový prostor vytvořit a potkat se s vámi v úzkém kruhu, aby měl každý možnost aktivně se zapojit. Věříme, že tento formát neformální diskuze v malém počtu účastníků pro vás bude inspirativní a přínosný a odnesete si nejen nové informace, ale i řešení aktuálních problémů.

Byla jsem moc ráda, že jsme se potkali takto všichni (i jako konkurenti) dohromady a diskutovali o společných problémech a situacích. Podněty ostatních kolegů, tipy na to, jak kdo pracuje a inspirace pro další práci byly přínosem. Určitě doporučuji i ostatním makléřům.
Zlata StaňkováSK Group s.r.o.

Diskutovat s vámi bude:

Bc. Marie Ratajová

právnička, specialistka na realitní právo
Realitám se věnuje od roku 1997, kdy si otevřela vlastní realitní kancelář. Posledních 10 let se specializuje na realitní právo. Založila ABES, právní software s právní podporou a monitoringem legislativních změn pro realitní zprostředkovatele.

Téma pro aktuální kulaté stoly: Právní úskalí trhu kupujících

Aktuálně se nedějí žádné výraznější legislativní změny, ale změnil se realitní trh. Tato změna pro vás znamená, že musíte řešit jiná právní rizika než v předchozích letech. Je potřeba se více zaměřit na jiné právní aspekty obchodu. Nejsou nové, jen aktuálně nabývají na významu. 

Se změnou trhu se bohužel nese také náročnější vyhledávání kupujících a méně realizovaných obchodů. Proto je potřeba udělat maximum pro to, abyste o obchody a provize, které získáte, zbytečně nepřicházeli kvůli právním přešlapům! My vám s tím poradíme.

Dostanete odpovědi na následující otázky:

  • Jaké mohou nastat právní problémy při snižování kupní ceny a jak jim předcházet.
  • Je vyšší tendence ze strany kupujících obcházet realitní zprostředkovatele? Jak tomu předejít? A pokud se tak stane, jak nepřijít o svou provizi?
  • AML a kontrola zdrojů finančních prostředků.

Vítána jsou také vaše témata a dotazy.

Proběhlé termíny a místa konání:

  • 6.12.2022 - Karlovy Vary
  • 8.12.2022 - Ústí nad Labem
  • 12.12.2022 - Brno

Začátek je vždy v 15.00 hodin. Diskuze trvá asi 2 hodiny, v případě potřeby končíme později.

Cena : 590 Kč + DPH / osoba.


Připravujeme nové termíny a vy ovlivníte, kam pojedeme. 

Předběžně se přihlásíte jednoduše vyplněním a odesláním formuláře níže. Napište nám, o jakou lokalitu máte zájem. Na uvedený e-mail dostanete potvrzení předběžné rezervace a předběžnou pozvánku až budou vybrány nové lokality a termíny. Předběžným přihlášením se nezavazujete k následné koupi.

Kapacita je omezená!

V případě otázek nás kontaktujte na tel. 777 102 208 nebo e-mailu monika.perez@abes.cz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.